Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Cieszanów” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Święta”

 

Procesja Bożego Ciała

Kolekcja (zbiór/zespół): Cieszanów, Słowa kluczowe: zniszczenia wojenne, architektura, procesja, Cieszanów, Boże Ciało, lata 40-te, 20 w.


Procesja na Boże Ciało idąca rynkiem w stronę kościoła. Z tyłu widoczne spalone w czasie wojny budynki (obecny urząd miasta oraz sklepy i biura Gminnej Spółdzielni w Cieszanowie). Format fotografii: 9 x 6 cm. Fotografia pochodzi ze zbiorów Kazimiery Zając z d. Szajowska (1913-2011), a ofiarodawczynią jest córka Danuta Ozimek.


Nazwa dokumentu: Procesja Bożego Ciała
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Cieszanów
Teczka (jednostki archiwalna): Święta
Numer ID: CATL 5 J / 2.3.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Cieszanów
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Cieszanowie; Danuta Ozimek - ofiarodawca.
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: zniszczenia wojenne, architektura, procesja, Cieszanów, Boże Ciało, lata 40-te, 20 w.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Święta"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.