Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Dokumenty » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kolekcja Wandy Lasoty” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Ludzie”

 

Świadectwo z egzaminu dla podkówaczów Józefa Medera

Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Wandy Lasoty, Słowa kluczowe: Jarosław, Freifeld, koniec XIX w. podkuwacz, świadectwo, koń, kowal


Świadectwo z egzaminu dla podkówaczów Józefa Medera z Freifeldu (Kowalówka, gm. Cieszanów), wystawione przez komisję w Jarosławiu 31 grudnia 1894 roku, które dokumentuje, że uzyskał on uprawnienia do prowadzenia rzemiosła podkówacza (kowala). U góry dokumentu dwa znaczki stemplowe C.K. Austro-Węgier o nominale 75 i 25 kreuzer (krajcary). Podpis przewodniczącego komisji nieczytelny. Format dokumentu: 20 cm x 29 cm.


Nazwa dokumentu: Świadectwo z egzaminu dla podkówaczów Józefa Medera
Dział: Dokumenty
Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Wandy Lasoty
Teczka (jednostki archiwalna): Ludzie
Numer ID: CATL 5 H / 6.1.3
Sygnatura: brak
Autor: Nieczytelny
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Wytwórca: Komisja egzaminacyjna w Jarosławiu
Miejsce wytworzenia: Jarosław
Typ dokumentu: świadectwo ukończenie kursu
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Cieszanów; Wanda Lasota - ofiarodawca
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Jarosław, Freifeld, koniec XIX w. podkuwacz, świadectwo, koń, kowal
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Ludzie"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.