Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Dokumenty » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kolekcja Wandy Lasoty” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Ludzie”

 

Metryka chrztu Józefa Medera

Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Wandy Lasoty, Słowa kluczowe: parafia, Cieszanów, metryka chrztu, Freifeld, koniec XIX w., Kowalówka, Galicja


Metryka chrztu Józefa Medera z Freifeldu (Kowalówka, gmina Cieszanów) urodzonego [7] lutego 1870 roku, wystawiona 25 sierpnia 1897 roku przez proboszcza parafii w Cieszanowie ks. Aleksandra Zawadzkiego. Dokument zawiera: imiona i nazwiska rodziców z nazwiskiem rodowym matki oraz imiona i nazwiska dziadków i rodziców chrzestnych. Na górze widoczny znaczek stemplowy C.K. Austro-Węgier o nominale 50 kreuzer (krajcary). Format dokumentu: 20 cm x 30 cm.


Nazwa dokumentu: Metryka chrztu Józefa Medera
Dział: Dokumenty
Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Wandy Lasoty
Teczka (jednostki archiwalna): Ludzie
Numer ID: CATL 5 H / 6.1.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Cieszanów
Typ dokumentu: świadectwo chrztu
Język: lat
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Cieszanów; Wanda Lasota - ofiarodawca
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: parafia, Cieszanów, metryka chrztu, Freifeld, koniec XIX w., Kowalówka, Galicja
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Ludzie"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.