Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kolekcja Bronisława Maślanki” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Wojsko”

 

54 Pułk Piechoty Strzelców Kresowych

Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Bronisława Maślanki, Słowa kluczowe: wojsko, piechota, strzelcy, 20 w., lata 30-te., Tarnopol


54 Pułk Piechoty Strzelców Kresowych - wchodził w skład 12 Dywizji Piechoty. Stacjonował w Tarnopolu. Zdjęcie wykonane w czasie odbywania służby wojskowej przez Józefa Maślankę, syn Jana, w latach 1936-1937. Format fotografii: 21 x 8,5 cm.


Nazwa dokumentu: 54 Pułk Piechoty Strzelców Kresowych
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Bronisława Maślanki
Teczka (jednostki archiwalna): Wojsko
Numer ID: CATL 5 J / 8.1.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: lata 30.
Miejsce wytworzenia: Tarnopol
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Cieszanowie - ofiarodawca Bronisław Maślanka
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: wojsko, piechota, strzelcy, 20 w., lata 30-te., Tarnopol
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Wojsko"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.