Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Dokumenty » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kolekcja Barbary Nienajadło” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Młyn”

 

Korespondencja w sprawie przydziału koksu dla młyna w Cieszanowie

Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Barbary Nienajadło, Słowa kluczowe: koks, Cieszanów, młyn, Tomaszów Lubelski, lata 40-te XX wieku


Korespondencja w sprawie przydziału koksu dla młyna w Cieszanowie z 8 lutego 1940 r. Pismo zostało napisane przez zarządcę powiatowego Starostwa Powiatu Tomaszów Lubelski. W dosłownym tłumaczeniu: Popieram dostawę koksu dla młyna Komosińskich w Cieszanowie. Młyn potrzebuje koksu do napędzania młynowni, która musi zostać uruchomiona w celu zapewnienia żywności dla miasta Cieszanowa. Nie można zastosować do napędu młyna innego paliwa niż koks. Dokument w formacie A5.


Nazwa dokumentu: Korespondencja w sprawie przydziału koksu dla młyna w Cieszanowie
Dział: Dokumenty
Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Barbary Nienajadło
Teczka (jednostki archiwalna): Młyn
Numer ID: CATL 5 H / 5.1.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Wytwórca: Starostwo Powiatu Tomaszów Lubelski
Miejsce wytworzenia: Tomaszów Lubelski
Typ dokumentu: korespondencja
Język: ger
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Cieszanów; Barbara Nienajadło - ofiarodawca
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: koks, Cieszanów, młyn, Tomaszów Lubelski, lata 40-te XX wieku
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Młyn"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.