Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Cieszanów” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Instytucje, organizacje, zakłady pracy.”

 

Pracownicy Gminnej Spółdzielni w Cieszanowie w dniu 1-go maja 1946 roku

Kolekcja (zbiór/zespół): Cieszanów, Słowa kluczowe: lata 40-te XX w., Święto Pracy, 1 Maja, pracownicy, Gminna Spółdzielnia, Cieszanów


Pracownicy Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Cieszanowie w dniu 1 maja 1946 roku. W pierwszym rzędzie od lewej :Michał Pałczyński, Józef Piotrowski, Józef Małysa, Józef Kotowicz, Stanisław Wałczyk, Józefa Wałczyk-Gurgacz, Julian Świtalski, Stanisław Szabatowski, Roman Lisowski, Jan Tomaszewski, Jerzy Tomaszewski (dziecko). W drugim rzędzie od lewej: Jan Roszyński, Franciszek Kotowicz, NN, NN, NN, Ferdynand Ogryzko, Stanisław Repark,NN, Kazimiera Piotrowska-Zarębska, Marian Ciećkiewicz. Na górze od lewej: NN, Mieczysław Wałczyk, Bronisław Szabatowski, NN, NN,Bolesław Piwódzki. Pracownicy stoją przed budynkiem GS (obecnie na parterze mieści się sklep spożywczy, a na piętrze biura Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska). Po prawej stronie szyld "Detaliczna Sprzedaż Napojów Alkoholowych w Naczyniach Zamkniętych". Obok "Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Cieszanowie. Sklep nr 1". Od lewej widoczny biały transparent z napisem "Spółdzielcy w dniu 1go Maja".


Nazwa dokumentu: Pracownicy Gminnej Spółdzielni w Cieszanowie w dniu 1-go maja 1946 roku
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Cieszanów
Teczka (jednostki archiwalna): Instytucje, organizacje, zakłady pracy.
Numer ID: CATL 5 J / 2.5.8
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Cieszanów
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Cieszanowie, ofiarodawca - Stanisław Szabatowski
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: lata 40-te XX w., Święto Pracy, 1 Maja, pracownicy, Gminna Spółdzielnia, Cieszanów
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Instytucje, organizacje, zakłady pracy."
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.