Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Oświata” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Edukacja w Leżajsku”

 

Sprawozdanie Dyrekcji Gimnazjum Państwowego im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku za rok szkolny 1927/28.

Kolekcja (zbiór/zespół): Oświata, Słowa kluczowe: lata 20-te XX w., sprawozdanie. ks. Piotr Szpila, szkolnictwo, gimnazjum, Leżajsk


Sprawozdanie dyrektora Gimnazjum Państwowego w Leżajsku ks. Piotra Szpili za rok szkolny 1927/28. Dokument Miejskiej Bibliotece Publicznej w Cieszanowie ofiarowała Zofia Bałamut. Sprawozdanie zawiera informacje: - Grono nauczycielskie. - Zmiany i ruch w gronie nauczycielskim. - Pomieszczenie zakładu. - Nauka. - Wychowanie. - Kronika zakładu. - Statystyka egzaminów dojrzałości. - Statystyka uczniów z końcem r. sprawozdawczego. - Spis uczniów. - Informacje. Dokument zawiera dwie fotografie. Wydrukowany został w Polskiej Drukarni Spółdzielczej w Jarosławiu. Wymiary: 15 x 22 cm. Ilość stron: 38. Wersja elektroniczna na stronie internetowej biblioteki w zakładce Cieszanowska Biblioteka Cyfrowa.


Nazwa dokumentu: Sprawozdanie Dyrekcji Gimnazjum Państwowego im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku za rok szkolny 1927/28.
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Oświata
Teczka (jednostki archiwalna): Edukacja w Leżajsku
Numer ID: CATL 5 C / 7.1.4
Sygnatura: brak
Autor: Dyrekcja gimnazjum w Leżajsku, ks. Piotr Szpila
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Leżajsk
Typ dokumentu: sprawozdanie szkolne
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Cieszanowie
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: lata 20-te XX w., sprawozdanie. ks. Piotr Szpila, szkolnictwo, gimnazjum, Leżajsk
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Edukacja w Leżajsku"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.