Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Oświata” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Edukacja w Leżajsku”

 

Sprawozdanie Dyrekcji Gimnazjum Państwowego w Leżajsku im. Bolesława Chrobrego za rok szkolny 1925/6.

Kolekcja (zbiór/zespół): Oświata, Słowa kluczowe: lata 20-te XX w., sprawozdanie, szkolnictwo, gimnazjum, Leżajsk


Sprawozdanie dyrektora Gimnazjum Państwowego w Leżajsku ks. Piotra Szpili za rok szkolny 1925/26. Dokument Miejskiej Bibliotece Publicznej w Cieszanowie ofiarowała Zofia Bałamut. Sprawozdanie zawiera informacje: - Grono nauczycielskie. - Zmiany i ruch w gronie nauczycielskim. - Tygodniowy rozkład zajęć z zakresu nauczania i wychowania grona nauczycielskiego gimnazjum państwowego w Leżajsku w roku szkolnym 1925/6. - Pomieszczenie zakładu i służba. - Nauka. - Tematy wypracowań piśmiennych. - Wychowanie. - Kronika Zakładu. - Ważniejsze rozporządzenia władz szkolnych. - Statystyka egzaminów dojrzałości. - Statystyka uczniów. - Spis uczniów. - Informacje na czas wakacyjny i rok szkolny 1926/7. Dokument zawiera cztery fotografie. Wydrukowany został w drukarni Jana Łazora w Przemyślu - Plac Czackiego 10. Wymiary: 15 x 22,5 cm. Ilość stron: 64. Wersja elektroniczna na stronie internetowej biblioteki w zakładce Cieszanowska Biblioteka Cyfrowa.


Nazwa dokumentu: Sprawozdanie Dyrekcji Gimnazjum Państwowego w Leżajsku im. Bolesława Chrobrego za rok szkolny 1925/6.
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Oświata
Teczka (jednostki archiwalna): Edukacja w Leżajsku
Numer ID: CATL 5 C / 7.1.2
Sygnatura: brak
Autor: Dyrekcja gimnazjum w Leżajsku
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Wytwórca: Dyrekcja Gimnazjum Państwowego w Leżajsku ks. Piotr Szpila.
Miejsce wytworzenia: Leżajsk
Typ dokumentu: sprawozdanie szkolne
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Cieszanowie
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: lata 20-te XX w., sprawozdanie, szkolnictwo, gimnazjum, Leżajsk
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Edukacja w Leżajsku"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.